axie infinity rosnie o 700%

Token AXS Axie Infinity wzrósł o 700% podczas gdy rynek krypto pozostaje w trendzie bocznym spadkowym

Poniżej przeczytacie czym w skrócie jest AXS – sam zastanawiam się czy nie pospekulować tym tokenem bo na wejście może być późno (nie „za późno”) jednak uważam ze po aktualnych wzrostach i wydarzeniach może być już po prostu późno i możemy znaleźć lepsze okazje jednak przez aktualną sytuacje na rynku krypto (najniższe poziomy od „załamania” rynku z 19maja tego roku) istnieje możliwość że jeśli hossa będzie dalej trwać to kurs tego tokenu NFT jeszcze bardziej poszybuje do góry. – Oczywiście może tez spaść lub iść w bok… Więc pamiętajcie to nie porada inwestycyjna tylko moje swobodne przemyślenia jako spekulanta

żródło:

AXS jest tokenem służącym do zarządzania cyfrowym rynkiem opartym na Ethereum dla gry Axie Infinity. Niesamowity ruch tego tokena, poruszył część innych kryptowalut z branży gier jak Decentraland (MANA), czy Enjin (ENJ). 

AXS rośnie jak na drożdżach

Token zarządzania w Axie Infinity nie wykazuje oznak spowolnienia, wypadając niesamowicie na tle pozostałych projektów i niedźwiedzich nastrojów na rynku. Token AXS osiągnął dziś nowy rekordowy poziom (ATH) wynoszący 29 USD. Porównując dzisiejszą cenę, z czerwcową (3,5 USD) wzrost wynosi prawie 730%. Powodem wzrostu według wielu interesantów gry jest listing AXS na dużej koreańskiej giełdzie Upbit i aktualizacja Road Mapy. Duża część społeczności Axie Infinity jest właśnie z Korei i dzięki takiemu posunięciu mają oni w końcu dostęp do tego aktywa.

kurs AXS

Gracze używają tokenów AXS do handlu cyfrowymi stworzeniami w grze Axie Infinity. Posiadacze AXS mogą również obstawiać swoje monety, aby zdobywać cotygodniowe nagrody i uczestniczyć w zarządzaniu protokołem. Dane śledzone przez Token Terminal pokazują, że Axie zgarnął 51,3 miliona dolarów w ciągu ostatnich 30 dni — najwięcej spośród wszystkich protokołów zdecentralizowanych finansów (DeFi) i blockchainów śledzonych przez witrynę.

Token Terminal - dane AXS

Czym jest Axie Infinity?

Axie Infinity, stworzony przez SkyMavis, pozwala graczom zarabiać na niewymiennych tokenach lub NFT i kryptowalutach poprzez hodowlę, walkę i handel cyfrowymi zwierzakami zwanymi Axies. Według DappRadar gra jest dość popularna i jest postrzegana jako źródło dochodów w krajach rozwijających się, takich jak Brazylia, Indie, Indonezja, Filipiny i Wenezuela. Dobrym przykładem jest współzałożyciel Illuvium, Kieran Warwick, który, ujawnił, że zyskał ponad 9 000% dzięki sprzedaży działki w Axie Infinity.

https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?creatorScreenName=CrypsP&dnt=false&embedId=twitter-widget-0&features=eyJ0ZndfZXhwZXJpbWVudHNfY29va2llX2V4cGlyYXRpb24iOnsiYnVja2V0IjoxMjA5NjAwLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X2hvcml6b25fdHdlZXRfZW1iZWRfOTU1NSI6eyJidWNrZXQiOiJodGUiLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfX0%3D&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1414605912971440136&lang=pl&origin=https%3A%2F%2Fcryps.pl%2Faxie-infinity-token-wzrosl-o-700-od-czerwca%2F&sessionId=8e029fcc80e59046ac0f15436bca270e6ebfa994&siteScreenName=CrypsP&theme=light&widgetsVersion=82e1070%3A1619632193066&width=550px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *